Продавець ТОВ "А. ДЕЛЬВАНТЕЕЗ" розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
ТОВ "А. ДЕЛЬВАНТЕЕЗ" - ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ
+380 (67) 531-76-10
+380 (67) 531-76-08

Монтаж водостічної системи DYKA VACURAIN

 

Компанія DYKA (Дайка), передовий європейський виробник пластових труб і трубопровідних фасонних частин, в дев'ять яності роки розробила систему ефективного водовідведення з дахів великих розмірів вакуумним методом.

Практичне, рентабельне, естетичне і високоякісне рішення, чудово придатний для відведення дощової води з плоских дахів у проектів зі спеціальними архітектурними та будівельними вимогами. Вакуумна система дуже вигідна в разі дахів з великою площею, наприклад, для складів, виробничих цехів, торгових центрів і т. п.
Вакуумна система використовує при 100% наповненні трубопроводу водою висоту будівлі і вагу води в вертикальних трубах. Цей фінський винахід було винайдено при співробітництві зі скандинавським виробником Поліетилену введено в практику і згодом вдосконалено.

Система DYKA VACURAIN є його вдосконаленим варіантом з клеєного модифікованого ПВХ.

DYKA VACURAIN повністю використовує переваги замкнутої вакуумної системи:

• менший діаметр трубопроводу забезпечує естетичний вигляд системи і спрощує маскування водовідвідного трубопроводу всередині будівлі.

• для проектувальників це розширення можливостей для покращення використання внутрішньої компонування будівлі і велика свобода архітектурного оформлення об'єкта.

• для будівельників це менші витрати, швидкий монтаж з істотним скороченням земляних робіт і велика самоокупність інвестицій.

DYKA VACURAIN використовується в практиці вже з 1995 року, з огляду на досвід первинних вакуумних систем з Поліетилену і пропонуючи систему з модифікованого ПВХ.

VACURAIN надає значні вигоди в порівнянні з системою із Поліетилену:
• Низький коефіцієнт теплового розширення матеріалу дозволяє використовувати більш просту систему закріплення і підвішування, дешеву технологію з'єднання єднань і низькі витрати на матеріал і монтаж.

• Завдяки вільному розширенню і гнучкому з'єднання єднанню з впусканням трубопроводу за допомогою гнучкого шланга VACURAIN (винахід запатентований фірмою DYKA) в трубопроводі і трубопровідної арматури не виникає внутрішнє напруження матеріалу. Матеріал має самогаситься властивості. Використовується модифікація ПВХ з великою стійкістю до ударів.
 
• Система DYKA VACURAIN дуже легко і швидко монтується без вимог спеціального обладнання. Ризик виникнення монтажних помилок дуже малий.

Фірма DYKA дає на систему VACURAIN 10 років гарантії зі страхуванням.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner